Battlefield 1943: Pacific – Júniusban konzolokra

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Először konzolokra érkezik az EA DICE új, kizárólag többjátékos módra kihegyezett produkciója, a Battlefield 1943: Pacific, ami júniusban debütál.

A PC-s tábornak egészen ősz kezdetéig, szeptemberig kell várnia az amerikai és a japán haderők közötti összecsapás átélésére, míg a konzolok – PS3, X360 – tulajai már júniusban egymásnak eshetnek. A játékról jó ideje tudjuk, hogy kizárólag online úton juthatunk majd hozzá, így az árazását tekintve elmondhatjuk, hogy a Microsoft rendszerén 1200 MS pontot, vagyis közel 15 dollárt kell kifizetnünk, ami a Sony masinájára is igaz. A premier napján három különböző történelmi helyszínt, Pacific: Wake Islandet, Guadalcanalt és Iwo Jimat kapjuk meg. A többjátékos mód egyszerre 24 főt támogat majd.

 

 

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18