Először konzolokra érkezik az EA DICE új, kizárólag többjátékos módra kihegyezett produkciója, a Battlefield 1943: Pacific, ami júniusban debütál.
A PC-s tábornak egészen ősz kezdetéig, szeptemberig kell várnia az amerikai és a japán haderők közötti összecsapás átélésére, míg a konzolok – PS3, X360 – tulajai már júniusban egymásnak eshetnek. A játékról jó ideje tudjuk, hogy kizárólag online úton juthatunk majd hozzá, így az árazását tekintve elmondhatjuk, hogy a Microsoft rendszerén 1200 MS pontot, vagyis közel 15 dollárt kell kifizetnünk, ami a Sony masinájára is igaz. A premier napján három különböző történelmi helyszínt, Pacific: Wake Islandet, Guadalcanalt és Iwo Jimat kapjuk meg. A többjátékos mód egyszerre 24 főt támogat majd.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.