Az Ensemble vezetője legfrissebb nyilatkozata szerint sokkal szívesebben gondolkodna folytatásban, mintsem egy PC-s portban.Graeme Devine nyilatkozott a legutóbbi Microsoft sajtókonferencián és a kérdésre, hogy elképzelhetőnek tartja-e egy PC-s verzió megjelenését valamikor a közeljövőben, lázas tiltakozásba kezdett.
"Zéró. Soha. Ha kell felvételre is mondom nektek: soha az életben. Ha akarja a Microsoft bejelentheti, ha akarja, de én akkor is azt mondom, hogy nem."
"Az egész dolog lényege az volt, hogy mindent a kontrollerrel kelljen csinálni. Senki nem gondolkodott olyasmiban, hogy ‘ejj de jó lenne egy éven belül kijönni egy PC-s verzióval is’. Komolyan eszünkbe sem jutott. Szerintem ezt a felhasználható energiát inkább fektessük a Halo Wars 2-be, mintsem, hogy megpróbáljuk a jelenlegi Halo Wars-t működésre bírni PC-n. Azt konzol játéknak terveztük, az is lett belőle, annak tökéletesen megállja a helyét. Ez maradjon is ennyiben."
A Pilgrim of Darkness egy PVE horror survival játék, ahol a nappal a felkészülésről, az…
Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…
A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...