18 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Nagyon úgy fest, hogy már idén hentelhetjük az afrikai falu mutálódott zombifalkáit.

Az Alan Wake hírnél már beszámoltunk a Microsoft belsős körleveléről, mely állította, a finn Remedy idén biztosan piacra dobják a játékot. Nos, a finnek megcáfolták a hírt és csak 2009-re ígérik az alkotást, azonban jó pár nagy név felbukkant még Don Mattrick levelében. Köztük a Resident Evil 5 is – és még Halo Wars, Fable 2, Splinter Cell: Conviction, Too Human, illetve GTA IV -, mely az előzetes tervek szerint csak jövőre érkezne. A mostani információ és Dean Takahashi állítása szerint azonban idén biztosan megérkezik a legújabb zombihentelős alkotás.

Legfrissebb bejegyzések

The Sinking City 2: Demo bemutató

Nyomozás és túlélés Arkham-ben.

2026-06-22

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18