Kategóriák: Hírek

Az angol királynő Wii-függő

18 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

II. Erzsében királynő rajong a modern kütyökért. Legújabb szenvedélye a Nintendo Wii. Egyszerűen nem tud elszakadni tőle.

Ki hinné, hogy a brit uralkodó család feje, II. Erzsébet királynő rajong a modern technológi vívmányaiért. Unokája, Vilmos herceg épp frissen vásárolt Nintendo Wii masináján játszott, amit Vilmos legnagyobb bánatára a brit uralkodó is észrevett és mindenképpen szerette volna kipróbálni a kyoto-iak konzolját. Az első Wii-s élmény örökre szóló volt Erzsébet királynőnek, ugyanis azóta lehetetlen kirobbantani a tévé elől, mert azóta ideje nagy részében a Wii-n játszik.

Legfrissebb bejegyzések

The Sinking City 2: Demo bemutató

Nyomozás és túlélés Arkham-ben.

2026-06-22

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18