A már lassan évi rendszerességgel megjelenő szimulátor legújabb része júliusban a boltokban lesz.A holland Vstep fejlesztőcsapattól már megszokhattuk, hogy lassan évi rendszerességgel érkezik meg a hajószimulátoruk, a Ship Simulator legújabb része. Most a 2008-as verzió került aranylemezre, amely július 13-ától lesz majd megvásárolható.
Az új részben kibővült a járműpark is, új vizijárműveket is irányíthatunk majd. Több 100km2-el nőtt a bejárható terület és új kikötőkbe is befuthatunk: Southampton, San Francisco, Marseille… A részletesebb törésmodellnek hála pedig hibázásainknak következményét is viselnünk kell. A program kompatibilitásáról annyit, hogy a korábbi részekkel ellentétben ez már simán fog futni a Windows Vista-n is.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.