A UbiSoft saját rendezvényén, a Digital Day-en több új játékot is bemutatott, s bár embargó van ezek hivatalos leleplezésére, a játékok logóival ellátott kép már tegnap este kiszivárgott.
A UbiSoft tovább pörgeti jól bevált sorozatait, a jövőben ugyanis újabb Rayman és Assassin's Creed játékok várhatóak a franciáktól. Ezt hivatott megerősíteni egy tegnap kiszivárgott, játéklogókkal teli kép is, azon ugyanis jól látható, hogy jön a PlayStation Vitás mellékszál, az Assassin’s Creed: Liberation HD változata, illetve egy feltételezhetően mobilos spin-off, az Assassin’s Creed: Pirates. A Rayman is mobileszközökön folytathatja pályafutását, a Rayman: Jungle után ugyanis érkezik a Rayman: Fiesta Run.
A listán emellett szerepel még: Autodance II, Child of Light, Endwar Online, Rabbids: Big Bang, Valiant Hearts: The Great War.
Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…
A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...
Lépj fel a Fate Train-re, mely egy utazásra invitál a szellemvilágba, majd az út végén…