13 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A UbiSoft standjánál Chilly részletesen megismerkedhetett az Ivory Tower és a Ubisoft Reflections nyitott világú autóversenyével, a The Crew-val. Amíg elkészül beszámolónk a játékról, lessétek meg a friss képeket és a négy perces trailert.

A The Crew egy multiplayer központú, kifejezetten a közösségi autókázásra kihegyezett játék lesz. A UbiSoft legújabb címe valamikor 2014 elejen jelenik majd meg, PC mellett PlayStation 4-re és Xbox One-ra.

A játékban bár egymagunk is teljesíthetjük majd a küldetéseket, az igazi élményt az nyújtja, ha barátaink vagy véletlenszerűen hozzánk csapódott játékosok segítségével hajtjuk végre a feladatokat. A játék során fejleszthetjük, sőt, teljesen egyénire szabhatjuk járgányainkat, csapatokba verődhetünk, s közben a teljes Egyesült Államokat is bejárhatjuk majd.

:galeria:

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18