Kategóriák: Hírek

Európában is 2013-ban jelenik meg a PS4

13 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A brit Metro egy oldalas hirdetés megerősíti, Európában is idén jelenik meg a PlayStation 4. Ezzel a Sony tulajdonképpen megerősítette a korábbi pletykákat, s úgy tűnik, az új konzol nyitányakor beáldozzák Japánt.

Egy korábbi hírünkben arról számoltunk be, hogy a Sony az amerikai piac mellett kiemelten fontosnak tartja Európát is, így a PlayStation 3-nál tapasztalt fél éves késés helyett nálunk is idén jelenik meg a PlayStation 4.

Ezt támasztja most alá egy teljes oldalas, a brit Metro újságban látható hirdetés is, amiből kiderül, Európában is 2013-ban fog megjelenni az új konzol, aminek európai reklámkampánya a hétvégi Bajnokok Ligája döntőn veszi kezdetét.

Legfrissebb bejegyzések

Az HBO Max 2026-os kínálata

A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…

2025-12-19

LUMO 2 – betekintő

A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…

2025-12-17

VEX MAGE – betekintő

Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…

2025-12-17

Used Cars Simulator – Korai Hozzáférés betekintő

Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!

2025-12-13

Escape Simulator 2 – betekintő

A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…

2025-12-13