A VG247 még San Francisco-ban, a GDC-n ült le beszélni a Hawken producerével, Jason Hughes-szal, aki többek között arról áradozik, mennyi mindent présel ki játékuk az Nvidia kártyáiból, s hogy milyen király lesz technikusként támogatni a többieket.
A Hawken legfrissebb videójában Jason Hughes, az Adhesive Games producere mesél a free-to-play, jelenleg csak bétatesztelhető mechás online játékról. Egészen pontosan arról, hogy milyen szerepet tölt majd be a játékmenetben az egyik választható kaszt, a technikus, aki a Team Fortress 2-ből ismert Medic szerepéhez hasonló funkciót tölt be, kiegészítve azt egy védelmi pajzzsal, amit bármikor felhúzhatunk magunk köré.
Emellett szó esik a látványról is, vagyis pontosan az Nvidia nyújtotta technológiákról, amelyek egészen pazar látványt ígérnek a játék PC-s változatához.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…