A kiadóváltás a Company of Heroes 2 esetében se megy zökkenőmentesen, a Relic Entertainment második világháborús stratégiája ugyanis tavaszról nyár elejére csúszott át.
A THQ felszámolása után a SEGA csapott le a Relic Entertainmentre, s így a stúdiónál éppen készülő Company of Heroes 2-re. Bár eredetileg úgy tűnt, hogy a könyörtelen keleti fronton játszódó folytatás most tavasszal jelenik meg, az új kiadó szeretné, ha a játék megfelelő minőségben kerülne a boltokba, így a készítők extra időt kaptak, ami azt jelenti, hogy Európában június huszonötödikén debütál az Essence 3.0 Engine jóvoltából mind grafikailag, mind játékmenetben sokat fejlődő Company of Heroes 2.
[FRISSÍTÉS]
:galeria:
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.