14 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A VG247 csapatának videóinterjújában Craig McLeod, a Battlefield 3 producere mesél a shooter novembertől elérhető következő DLC-jéről, az Aftermath-ról, számos játékmenet villanás kíséretében.

A Battlefield 3 következő DLC-je, az Aftermath novembertől lesz majd letölthető, első körben csak a Battlefield Premium előfizetői számára. Az új csomag ismét a multiplayer módot egészíti ki, többek között négy új, hatalmas, szétszórt kerületekből álló városi helyszínnel, új fegyverekkel (számszeríj), valamint egy új játékmóddal, a Scavengerrel, amiben a játékosok mindössze egy késsel és egy gránáttal vágnak neki a körnek, s az lesz a feladatuk, hogy a térképen véletlenszerűen elszórt pontokon új, ütősebb fegyvereket vételezzenek magukhoz.

Legfrissebb bejegyzések

The Sinking City 2: Demo bemutató

Nyomozás és túlélés Arkham-ben.

2026-06-22

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18