A Famitsu aktuális száma rántotta le a leplet a Resident Evil 6 egyik új játékmódjáról, valamint egy korábban sokat pletykált új játszható hősről, a csinos Ada Wongról, aki önálló kampánnyal tér majd vissza.
Az Agent Hunt mód azután nyílik meg, miután végigjátszottuk a játék kampányát, amibe integrálva lesz majd elérhető a mutliplayer opció. A játékmódban lehetőségünk lesz az egyes pályákon található zombik bőrébe bújni, ráadásul egyszerre akár többen is megtehetjük ezt, miközben egymással a megfelelő csatornákon kommunikálhatunk.
A Famitsu emellett azt is megerősítette, miután teljesítettük a Leon, Chris és Jake sztoriszálat, megnyílik Ada Wong különálló kampánya. A negyedik részből is ismert hősnő nyílpuskával és időzített bombával ellátott fegyverekkel vág neki a zombivadászatnak.
A Resident Evil 6 október 2-án jelenik meg PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra, míg a PC-s verzió kicsit később debütál.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…