A több kritikai elismerést is besöprő Limbo fejlesztőcsapata, a PlayDead már javában dolgozik platformerük szellemi örökösén, a Project 2 munkacímen futó fejlesztés azonban még legalább két évnyi munkát jelent.
Aki abban reménykedett, hogy a Limbo fejlesztői hamar előrukkolnak következő játékukkal, azoknak sajnos csalódást kell okoznunk, a PlayDead direktora, Arnt Jensen az IGN-nek adott interjúban ugyanis elmondta, még legalább két év, míg elkészül a Project 2 munkacímen futó játék fejlesztése.
Arnt elárulta, amikor a Limbot piacra dobták, komoly pénzügyi kockázatot vállaltak, hiszen csak akkor jelentették meg a Limbót, amikor tényleg úgy érezték, hogy készen áll a játék erre, a PlayDead azonban kész ismét meglépni ezt, számukra ugyanis a pénz nem elsődleges döntési faktor.
A Project 2 egyébként a Limbo-éhoz hasonló világban fog játszódni, ahol egy fiút alakítva kell olyan idegen erők ellen felvenni a küzdelmet, akik különös kísérleteket végeznek az embereken.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…