14 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Microsoft idei E3-as konferenciáján mutatkozott be a Splinter Cell Közel-Keleten játszódó, pergősebb akciókat ígérő epizódja, a Blacklist, ami az Amazon frissített adatbázisa szerint jövő márciusban fog megjelenni.

A UbiSoft az idei E3-on bemutatott Splinter Cell: Blacklist megjelenése kapcsán a Los Angeles-i expón mindössze annyit nyilatkozott, hogy valamikor 2013 tavaszán térhet vissza a sorozat. Az Amazon brit oldala ma délelőtt pontosította a dátumot, frissített adatbázisuk szerint ugyanis 2013. március huszonkilencedikén fog megjelenni a játék, ami nem csak fapados, de limitált kiadványban is kapható lesz.

 

Utóbbi egy pofás fémdobozban foglal majd helyet, ami a játékon kívül tartalmazni fog egy öt részes Upper Echelon ruhát, egy egy Upper Echelon szemüveget, egy térképet, ami zónákra bontva mutatja meg a játék helyszínét, illetve bónusz missziókat is.

Legfrissebb bejegyzések

The Run – Bemutató

Egy FMV horror-thriller, amelyben egy fitnesz influenszer életéről dönthetünk.

2026-02-05

The End of History – Betekintő

Egy Sandbox-RPG, melyben a saját történelmünket írhatjuk meg.

2026-02-04

Tavern Keeper – Játékteszt

Mi az a Tavern Keeper? A Tavern Keeper első pillantásra egy hangulatos fantasy kocsmamenedzselős játéknak…

2026-02-01

Dream Garden – betekintő

Építsd fel a saját zen kerted a Dream Gardenben!

2026-01-25

Pirate Outlaws 2: Heritage – bemutató

Kártyajáték a kalózok világában.

2026-01-24