Egy névtelen forrás szerint a SEGA a holnap rajtoló E3-on jelenti be új üzleti stratégiáját, aminek keretén belül gyakorlatilag teljesen megszüntetik AAA-s játékaik fejlesztését, illetve bezáratják a SEGA Europe-ot is.
A holnap kezdődő E3 előtt méretes pletyka futott be az elmúlt időkben komoly anyagi gondokkal küzködő SEGA kapcsán. A NeoGAF fórumán olvasható fordítás szerint a japánok ugyanis Los Angeles-ben erősítik meg, hogy felhagynak az AAA-s játékok fejlesztésével, átállnak a digitálsan beszerezhető játékokra, amiket főleg mobilokon és tableteken értékesítenének. Emellett bezáratják a SEGA Europe-ot, utolsó nagy címűk pedig a Creative Assembly E3-on bemutatott játéka lesz.
[FRISSÍTÉS]
A Football Managert jegyző Sports Interactive vezetője, Miles Jacobson nyilatkozott a pletyka kapcsán, s elmondta, az egész híresztelés kacsa, szó sincs arról, hogy a SEGA bezáratná az európai divizíót.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…