A Kotaku értesülései szerint a Bethesda nem túlságosan elégedett a Rage eredményeivel, így az id Software projekt-menedzsmentjével se, ezért leállították a 2008-ban bejelentett Doom 4 fejlesztését.
A Kotaku úgy tudja, a Zenimax és a Bethesda a napokban tartott vezetői ülést, ahol tájékoztatták az id Software illetékeseit, hogy a Rage PC-s változata körül kialakult botrány, valamint a felemás kritikák miatt nem igazán elégedettek a cég projekt-menedzsmentjével, és az általa végzett munkával, így leállítják a 2008-ban bejelentett, azóta nagy csend övezte, de sokak által várt Doom 4 fejlesztését.
Egyelőre egyik fél se kommentálta a pletykát.
Frissítve: 2011.10.22. 08:58:37
Pete Hines, a Bethesda marketing-főnöke reagált a szóbeszédekre és "komplett marhaságnak" minősítette a Kotaku értesüléseit.
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…