NFS: The Run – Háromszor nagyobb, mint bármelyik másik rész

14 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Jason DeLong, az idén boltokba kerülő új Need for Speed rész, a The Run producere az IGN-nek adott interjúban elmondta, méreteit tekintve az új epizód könnyedén felülmúlja majd az elődöket.

A producer még az E3-on adott interjút az IGN stábjának, melyben elmondta, több mint 300 km autózható utat készítenek az ősszel érkező The Run-hoz, amivel az előző részekhez képest háromszor több aszfalt jut szerephez. A sorozat történetében először, ki is szállhatunk a járgányból, hogy aztán QTE megoldásokkal fűszerezett akcióban is részt vehessünk. A hatalmas méreteket a csapat által használt Frosbite 2 motor teszi lehetővé.

 

A Need for Speed: The Run a tengerentúlon november tizenötödikén, Európában pedig november tizenhetedikén fog megjelenni, PC, Xbox 360 és PlayStation 3 platformokon.

Legfrissebb bejegyzések

Az HBO Max 2026-os kínálata

A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…

2025-12-19

LUMO 2 – betekintő

A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…

2025-12-17

VEX MAGE – betekintő

Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…

2025-12-17

Used Cars Simulator – Korai Hozzáférés betekintő

Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!

2025-12-13

Escape Simulator 2 – betekintő

A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…

2025-12-13