Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 trailer és képek

15 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Jövő hónapban végéhez ér a Harry Potter saga, így a filmmel egyidőben érkező játék adaptáció második része is közel áll a premierhez, ami az EA Bright Light producere ígérete szerint Kinect támogatás nélkül fog megjelenni.

A Harry Potter and the Deathly Hallows első része Kinect nyitócímként próbált szerencsét, de az EA Bright Light adaptációja csúfosat bukott, többek között a pocsékul sikerült mozgásérzékelős irányításnak köszönhetően. A csapat éppen ezért úgy döntött, Harry Potter és Voldemort csatáját lezáró utolsó epizód adaptációjából teljesen mellőzik a Kinect támogatását, és sokkal inkább azokra az elemekre koncentrálnak, amelyek a Kinect nélkül is játszhatóvá és élvezetessé tehetik a játékélményt.

 

A Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 július 15-én kerül boltokba, PC-re, PS3-ra, Xbox 360-ra, Wii-re és DS-re. Képek a galériában.

Legfrissebb bejegyzések

Pilgrim of Darkness – bemutató

A Pilgrim of Darkness egy PVE horror survival játék, ahol a nappal a felkészülésről, az…

2026-03-22

Marathon – játékteszt

Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…

2026-03-21

Romance of the Three Kingdoms 8 Remake: Destiny and Strategy Expansion Pack – kiegészítő bemutató

A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…

2026-03-21

Encounter: The Lost Cards – betekintő

Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!

2026-03-21

Here comes the swarm – Betekintő

Halál a bogarakra!

2026-03-20

Ladies, Don’t Tempt My Immortality – Betekintő

Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...

2026-03-20