Megérkezett a szeptemberben boltokba kerülő Formula 1 2011 első fejlesztői naplója, melyben a Codemasters megerősítette, kooperatív módban is játszható lesz a bajnokság.
Az első fejlesztői naplóból kiderül, kooperatív módban is játszható bajnokságot, 16 fős online multit kapunk, de megpillanthatjuk az első in-game jeleneteket, illetve megtudhatjuk, hogyan is működik játék közben a KERS.
Az F1 2011 idén szeptemberben kerül a boltokba, 360, PS3 és PC platformokra, később pedig NGP-re és 3DS-re is ellátogat a száguldó cirkusz.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.