Kategóriák: Hírek

E3 2011 – Nem lesz Respawn bejelentés

15 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Az idei E3-on se tudjuk meg, pontosan milyen játékon is dolgozik a tavaly ex-Infinity Wardos tagokból verbuvált Respawn Entertainment csapata, a stúdió ugyanis nem lesz kint a kiállításon.

A Twitteren jelentette be a Respawn Entertainment, hogy az idei E3-on semmi újdonságot nem jelentenek be, így továbbra se derül ki, hogy a tavaly ősszel bejelentett első fejlesztésük milyen stílusban próbál majd szerencsét. A titkos fejlesztés kapcsán egyelőre csak annyi ismert, hogy az EA Partners támogatásával készül, PC-re, Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra.

 

Mint ismeretes, a Respawnt az Infinity Ward két alapítója alapította, miután komoly vita alakult ki köztük – természetesen anyagi -, és a Call of Duty kiadója, az Activision között. A csapathoz azóta több ex-kolléga is csatlakozott, és jelenleg is gőzerővel dolgoznak első játékukon.

Legfrissebb bejegyzések

Az HBO Max 2026-os kínálata

A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…

2025-12-19

LUMO 2 – betekintő

A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…

2025-12-17

VEX MAGE – betekintő

Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…

2025-12-17

Used Cars Simulator – Korai Hozzáférés betekintő

Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!

2025-12-13

Escape Simulator 2 – betekintő

A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…

2025-12-13