Újabb feldolgozás bejelentéséről tudunk beszámolni, a Hunted-on is dolgozó inXile ugyanis tegnap hivatalosan is megerősítette, hogy remake-et kap az először az Apple II-ön megjelent Choplifter.
Komoly múlttal bír a Choplifter, hisz az 1982-ben Apple II-re megjelent első részt később egy SEGA által készített játéktermi változat követte, majd pedig egy második rész is bemutatkozott GameBoyon, illetve 1995-ben egy harmadik epizód is a boltokba került.
A mostani HD-feldolgozást a Huntedon is dolgozó inXile Entertainment készíti, a játékban pedig a C.H.O.P.R. (Coordinated Helicopter Operations, Preservation and Rescue) egyik pilótáját alakítjuk majd, akivel összesen húsz különböző küldetésen kell helikopterünk volánja mögé pattanni, a cél pedig minden esetben megjelölt személyek kimenekítése lesz. A feldolgozás PC-re és PS3-ra lesz elérhető, kizárólag letölthető formában, még az idén ősszel.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…