Most érkezett a hír, miszerint az EA csökkenti a Warhammer univerzumra épülő MMO-jának gépparkját, ugyanakkor az érintett szerverek játékosai ingyenesen válthatnak majd.
Az akció hivatalos magyarázata, a játék honlapján napvilágot látott nyilatkozat szerint, hogy ezzel igyekeznek aktívabb, eseménydúsabb légkört keraálni a Warhammer Online-ban. A szerverleállítások amerikai oldalon az Iron Rock és Volkmar közponok játékosait érintik, akik ezután a Gorfangon kalandozhatnak tovább, míg Európában a német Carroburg szerver szűnik meg, aminek játékosait a Drakenwaldon várják.
Az átköltöztetés február 9-én kezdődik, s innentől az érintett szerverekre új regisztráció már nem lesz lehetséges, majd három hét múlva végleg megszűnnek. A befogadó szerverek pedig multi-realm státuszba kerülnek és ennek megfelelően a rend és a káosz harcosait egyaránt beengedik.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.