Befutott a Kaos Studios műhelyében készülő Homefront első fejlesztői naplója, melyen a játék készítői a játék érdekes szituációjáról, az ázsia invázióról mesélnek, illetve, hogy milyen érzés lehet ilyen helyzetben az országodért küzdeni.
A Kaos Studios csapatának új játéka a nem túl távoli jövőben, 2027-ben játszódik, ahol a világot sújtó energiaválságnak köszönhetően a korábban világhatalmi pozíciót betöltő Észak-Amerika komoly belviszályokkal és éhínséggel küzd. A meggyengülő Egyesült Államoknak eközben szembe kell néznie egy másik komoly fenyegetéssel, az országukat lerohanó Észak-Koreával. A stúdió héten tett bejelentése szerint a Homefront Európában március 11-én fog megjelenni.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.