Bizonyos sajtós források szerint készül a 2009-ben megjelent, Nintendo Wii exkluzív rail shooter folytatása, a The House of the Dead: Overkill 2.
Meg nem nevezett, Segához közeli forrásoktól a NintendoLife úgy értesült, hogy a Sega folytatást készíttet a 2009-ben megjelent The House of the Dead: Overkill számára. Semmi egyéb információ sem érkezett, csak annyi, hogy fejlesztés alatt áll és várhatóan 2011 elején, vagy közepén jelenhet meg legkorábban. Az első rész Nintendo Wii kizárólagosságot élvezett, de a konzolon nem túl népszerű felnőtt kategóriás besorolás miatt gyakorlatilag csúnyát zakózott. Hogy ennek árnyékában is kizárólag Wii-re készülne-e folytatás, némileg kérdéses lehet. Kiderül, ha valóban fejlesztik.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.