A High Voltage Software és a Sega az első rész bukása ellenére jövőre elkészíti és kiadja a másodk epizódot, melyről újabb látnivalókat van szerencsénk bemutatni.
Az egyik, bár leglényegtelenebb változás az első részhez képest a címben rejlik, hiszen a fejlesztők elhagyták a The névelőt, hogy egyszerűbbé tegyék ezzel is a kimondását, megemlítjük, mert ilyet se nagyon láttunk még korábban. Nos, a Conduit 2 újra a High Voltage Software házon belüli grafikus motorját, a Quatum3-at fogja hadrendbe állítani, amely olyan effekteket képes kisajtolni a Wii-ből, mint a bump mapping és a különféle tükröződések, egyéb más, látványos megoldások mellett.
A grafika tehát ezúttal is ütni fog, Wii-s viszonylatban, emellé széleskörű perifériális támogatás is kap, úgy mint WiiSpeak, Wii MotionPlus és Classic Controller. Mit kapunk még? Szingli kampányt, osztott képernyős és online multiplayer módozatokat, meg lesz tehát rakva a cucc, így már csak az a kérdés, hogy felnőtt-e a Wii-s tábor egy újabb véres mészárláshoz? Friss képek a galériában.
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…