A UbiSoft tájékoztatása szerint jövő héten hétfőn véget ér a hazánkban csak pár szerencsés számára kipróbálható PS3-exkluzív Assassin’s Creed: Brotherhood többjátékos bétája.
A franciák ma kiadott közleménye szerint hétfőn lezárják az október elején elrajtoló Assassin’s Creed: Brotherhood többjátékos bétatesztjét, ugyanis a megjelenéshez közeledve már nincs sok idejük orvosolni az esetleges komolyabb hibákat. A bétát mi magunk is kipróbálhattuk, tapasztalatainkat hamarosan megosztjuk Veletek.
A UbiShoft kárpótlásul három új karakterről is lerántotta a leplet, így a tolvaj mellett bemutatkozik az udvari bolondnak kinéző Harlequin, illetve az Officer. Az Assassin’s Creed: Brotherhood november 19-én mutatkozik be X360-on és PS3-on, a PC-s verzió pedig 2011 első negyedévében lesz csak elérhető.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…