Assassin’s Creed: Brotherhood – Lesz multiplayer béta

16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Idén ősszel, még a karácsonyi szezon kezdete előtt kézhez kapjuk az Assassin’s Creed: Brotherhoodot, a második rész mellékszálát, ami a sorozat történetében először többjátékos módot is tartalmazni fog. Természetesen lesz megjelenés előtti béta.

Mindezt a francia kiadó, a UbiSoft jelentette be, mégpedig a hét elején tartott pénzügyi beszámolójakor. Egyelőre részletek nem ismertek, így nem tudni, mit fog tartalmazni a béta és pontosan mikor fog rajtol el a tesztlehetőség, annyi viszont biztos, hogy még az őszi megjelenés előtt egy rövid ízelítőt kapunk az új részből, melyben ismét visszatér Ezio. A multiplayer érdekessége, hogy nem főhősünkre és a Testvériségre, hanem annak ellenlábasára, a Templomoskra koncentrál majd.

 

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18