Kategóriák: Hírek

Sony – Jobban fogyott a PlayStation 3

16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Sony financiális jelentéséből kiderült, hogy a PlayStation 3-at is magában foglaló Networked Products & Services divízió bár 893 milliós veszteséggel zárta az üzleti évet, a PlayStation 3 iránti kereslet szépen felfejlődött.

Egyre jobban fogy a PlayStation 3, derült ki a Sony helyzetjelentéséből. Számszerűsítve ez tizenhárommillió eladott konzolt jelent a 2009-es üzleti évben, szemben az ezt megelőző tízmillióval. Csökkent azonban a PlayStation Portable és PlayStation 2 forgalma, előbbiből tízmillió ment el, míg utóbbiból 7.3 millió. A handheld gépezet ezt megelőzően tizennégymilliós fogyást hozott, a PlayStation 2 pedig nyolcat. A jövőbeli elvárások szerint a PSP kereslete nyolcmilliósra, a PS2-é pedig hatmilliósra csökken, mellettük viszont a PS3 várható fogyása tizenötmilliósra duzzad. A hármas PléjStációból 35.7 milliót értékesítettek mostanáig világszinten.

 

Legfrissebb bejegyzések

The Sinking City 2: Demo bemutató

Nyomozás és túlélés Arkham-ben.

2026-06-22

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18