Az Aiont is készítő NCSoft a napokban levédette korábbi MMO-ja folytatásának, a City of Heroes 2 nevét. Az infót a megbízható Superannuation szállította.
Öt évvel ezelőtt rajtolt el a szuperhősöket felvonultató City of Heroes, ami azóta rengeteg tartalmi frissítéssel próbálta meg fenntartani a játékosok érdeklődését. Az NCSoft eddig nem emlegette, hogy folytatást terveznének a játékhoz, a Superannuation felfedezése, miszerint a csapat levédette a City of Heroes 2 nevet, mégis erre enged következtetni. A több sikeres masszívan multiplayer online szerepjátékot maga mögött tudó csapat egyelőre nem kommentálta a hírt.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.