Kategóriák: Hírek

Assassin’s Creed 3 – Még az idén?

16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A UbiSoft Montreal egyik alkalmazottjának önéletrajza szerint még az idén boltokba kerül az év elején „bejelentett” Assassin’s Creed 3.

Január elején, a UbiSoft év elején tartott pénzügyi konferenciáján jelentették be a franciák, hogy a 2011-es pénzügyi esztendőben jelenhet meg az Assassin’s Creed harmadik része, mely egyes információk szerint Rómába látogat majd el, és ami első alkalommal fog többjátékos módot is tartalmazni. A céldátum azt jelenti, hogy 2011 márciusáig kellene a polcokra kerülnie a játéknak, azonban a UbiSoft Montreal 3D animátora, Michael Donnell önéletrajza egészen más megjelenési időpontot hirdet. Az úriember CV-je szerint még idén felmászik a kirakatokba a játék.

 

Érdekesség, hogy az önéletrajz szerint PS3-ra is elkészül majd az e hónapban X360-ra majd PC-re is megjelenő új Splinter Cell, ráadásul nem ez az első alkalom, hogy egy CV erre utaló jeleket tartalmaz.

Legfrissebb bejegyzések

Pilgrim of Darkness – bemutató

A Pilgrim of Darkness egy PVE horror survival játék, ahol a nappal a felkészülésről, az…

2026-03-22

Marathon – játékteszt

Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…

2026-03-21

Romance of the Three Kingdoms 8 Remake: Destiny and Strategy Expansion Pack – kiegészítő bemutató

A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…

2026-03-21

Encounter: The Lost Cards – betekintő

Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!

2026-03-21

Here comes the swarm – Betekintő

Halál a bogarakra!

2026-03-20

Ladies, Don’t Tempt My Immortality – Betekintő

Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...

2026-03-20