A High Voltage Software sikeresen lepaktált ismét a Sega-val, mely utóbbi vállalta újfent magára a kiadó szerepét a The Conduit franchise második epizódjának kiadásával. A folytatás ősszel érkezik, kizárólag Nintendo Wii-re.
A napokban érkezett a jelentés, hogy valóban készül a The Conduit második felvonása, amely valamikor ősszel robban be a Nintendo Wii szoftverpalettájára, derült ki a mai nap folyamán. A Sega lesz ismét a játék kiadója, a High Voltage Software pedig a fejlesztő, akik néhány újdonságról máris számot adtak. A szingli és az online multiplayer módozatok mellé a srácok egy vadonatúj, offline és online egyaránt játszható kooperációs opciót is bepasszíroznak, így társaságban is kiváló mókának ígérkezik a belső szemszögű lövöldözős anyag.
A Team Invasion módnak köszönhetően négy barát alakíthat egy összetartó csapatot, akik egy képernyőn szállhatnak harcba az ellenséggel, tehetik ezt tehát offline és online egyaránt. Mi lesz még? Tizenkét fővel bonyolítható online, kompetitív összecsapási lehetőség, ahol nagyobb nyílt és zárt terek adnak otthont az epikus küzdelmeknek. A The Conduit 2 ősszel jelenik meg, kizárólag Nintendo Wii-re. Képeket is közlünk, amint lesznek róla.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…