Nem is olyan régen az IGN értesüléseiből szereztünk tudomást arról, hogy elkészült a Konami által visszamondott Six Days In Fallujah, ami nem felelt meg egészen a valóságnak, a játékon még akad tennivaló.
A PAX Easten, az Atomic Games elnöke, Peter Tamte megerősítette, hogy a Six Days In Fallujah a korábbi értesülésekkel ellentétben még nem készült el, az további csiszolgatásokra szorul, főként a grafika és a mesterséges intelligencia terén. A pályák már elviekben készen állnak, azonban az említett összetevőket a csapat még fényezgeti, finomítgatja.
Kiadót az Atomic Games továbbra sem talált a Konami által elvetett katonai shooter számára, de nem adják fel a keresést, így biztosan akad majd egy partner a sok közül. A stúdió jelenleg az Xbox Live és PC exkluzív Breachen dolgozik még, amelyet a nyár folyamán dobnak ki a két szóban forgó platformra. A Six Days In Fallujahért pedig szorítunk tovább, ha már ennyit dolgoztak rajta a fiúk.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…