Észak-Amerikában tegnap jelent meg a Cryptic új online szerepjátéka, a Star Trek Online, ami máris több mint egymillió regisztrált felhasználóval büszkélkedhet.
Az Egyesült Államokban megjelent Star Trek Online még a héten ellátogat a világ többi pontjára is, mégis érdemes megemlíteni, hogy 24 óra leforgása alatt több mint egymillió friss, jövendőbeli csillaghajó kapitány regiszrált a játék hivatalos honlapján.
A rajt sajnos nem sikerült zökkenőmentesre, az első nagyméretű, masszív sebtapasz már meg is érkezett, ráadásul a játékosok a játékba lépve szembesültek a szomorú ténnyel, miszerint nem minden választható faj ingyenes. Ha a Klingonokkal vagy a Ferengi Szövetséggel szeretnénk neki vágnak a végtelen űrnek és az epikus küzdelmeknek, akkor sajnos előbb csatlakoznunk kell a Cryptic Store-hoz, ahol némi Cryptic pontért cserébe aktiválhatjuk a két fajt. A Klingonokért három dollárt, a Ferengiekért egy dollárt kér a rendszer.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…