Az Unreal Engine hajtotta 1999-es The Wheel of Time adaptáció után a következő években több, a címhez köthető franchise-ra is számíthatunk, a nemrég alakult Red Eagle Games ugyanis felvásárolta a híres könyv jogait.
A bejelentés szerint a frissen alakult Red Eagle Games csapata a jövőben komolyra tervez a sikerkönyv jogaival, a stúdió ugyanis a jövőben számos játékot, valamint egy mozifilmet is szeretne elkészíteni. A tapasztalat hiánya azonban jelenleg hátráltatja a munkákat, így a produkciós cég szerződést kötött a neves Obsidian stúdiójával, akik több ponton is közreműködnek majd az új The Wheel of Time játék fejlesztésében.
A készülő projektről egyelőre nem lehet sokat tudni, egy korai bejelentés szerint PC mellett X360-ra és PS3-ra fog megjelnni a szerepjáték stílusban harcba induló produkció.
A Pilgrim of Darkness egy PVE horror survival játék, ahol a nappal a felkészülésről, az…
Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…
A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...