A Burnout Paradise demózása után a Microsoft a Half-Life 2-vel mutatta be az idei E3-on leleplezett hang- és mozgásérzékelős kontroller, a Project Natal képességeit, ezzel is prezentálva mire képes a kütyü egy FPS játékokkal.
Az idei E3-on jelentette be a Microsoft, hogy 2010 őszére egy teljesen új kontrollerrel, a hang- és mozgásérzékelős Natallal próbálja felkavarni a konzolpiac állóvizét. A technológiát több techdemóval, illetve a Burnout Paradise-zal demózta már a redmondi csapat, azonban belső nézetes lövöldével még nem láttuk működés közben a Natalt.
Egy demonstráció során azonban most erre is sor került, az egyik illetékes ugyanis egy kiszivárgott videóban a Half-Life 2 és a Natal házasságát mutatja be. Hang sajnos nincs a videóhoz, az se derül ki egyértelműen, hogy Gordon Freeman kalandjai elevenednek-e meg a vásznon, mindenesetre látványnak nem utolsó.
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…