Megérkezett az Assassin’s Creed 2 előzményeit bemutató, közel fél órás film, a Assassin’s Creed: Lineage összes epizódja, így az első rész után teljes terjedelmében élvezhető a UbiSoft filmje.
Az Assassin’s Creed: Lineage egy előzménysztorit mesél majd el, melyben a főszereplő az Assassin’s Creed 2-ben irányított Ezio édesapja, Giovanni Auditore da Firenze lesz. A film részben CGI, részben élőszereplős a technológiai megvalósításért pedig az a Hybride Technologies felelt, akik korábban a Sin City-n és a 300-on is ügyködtek.
Emellett befutott a héten megjelenő játék – november 20. – első tizenegy percét bemutató videó is. Aki nem bírja ki a konzolos verzió megjelenéséig azt a pár napot, az mindenképpen kattintson a Play gombra, azonban figyelem, masszív SPOILER veszély jellemzi a videót.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…