Kategóriák: Hírek

UK TOP 10 – Brit játékeladások

16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Szó szerint földbe döngölt mindenkit az Egyesült Királyságban a Modern Warfare második része. Az első héten összesen 1,7 millió korongot adtak el, ami bőven elég volt a lista első helyéhez.

Az első napon csak Angliában 1,25 millió darab fogyott a Modern Warfare 2-ből, míg a Chart-Track friss felmérései szerint az első hétre egy 1,7 millióra hízott. Az Egyesült Királyságban ebből csak egymillió lemezt X360-ra vásároltak meg a rajongók. Az Infinity Ward alkotása ezzel a korábbi csúcstartót, a GTA IV-et könnyedén utasította maga mögé, Nico kalandja ugyanis "mindössze" 927,000 darab példánnyal birtokolta a legjobb premierje címet. Az Activision csak az Egyesült Királyságban £67.4 milliót keresett.

 

Természetesen ezek az eszméletlen eredmények azonnal az eladási listák élére repítették a játékot. Az ezüstöt a Wii Sports Resort szerezte meg, a harmadik helyre pedig a FIFA 10 verekedte fel magát.

 

Legfrissebb bejegyzések

BALL x PIT – Játékteszt

Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.

2025-12-05

Zúzógép – Filmkritika

Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…

2025-12-03

Anima Gate of Memories: I&II Remaster – betekintő

Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…

2025-12-03

HBO Max – 2025. decemberi ajánló

Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…

2025-12-01

Christy – Filmkritika

Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…

2025-11-30

Wall World 2 – játékteszt

A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…

2025-11-30