Kategóriák: Xbox 360 hírek

Halo: Reach – A Bungie még titkolódzik

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Halo 3: ODST megjelenéséig biztosan nem fogunk friss információkkal gazdagodni az idei E3-on bejelentett Halo: Reach-ről, mely a Bungie szerint az utolsó ilyen témájú alkotásuk lesz.

A Halo: Reach E3-as bejelentése óta szinte semmi érdemit nem közölt a Bungie és a Halo 3: ODST szeptember 22-ei megjelenéséig ehhez tartja is magát, addig ugyanis kizárólag a Halo 3 első kiegészítőjével szeretnének csak foglalkozni. A friss epizódról egyelőre biztosan csak annyit tudni, hogy jövő ősszel fog a polcokra felmászni, minden bizonnyal kizárólag X360-ra.

 

Az ODST kapcsán sokan pletykálkodtak majdan megjelenő letölthető tartalmakról, a Bungie azonban úgy véli, ennek valószínűsége nagyon pici, nem biztos, hogy tartalmilag ki fog egészülni a pár héten belül megjelenő játék, pedig a Firefight játékmód erre jó alapot adna.

 

Arra viszont van esély, hogy a játékban debütáló kooperatív játékmód, a Firefight a Reach-ben visszatér majd, némileg módosítva. Mindez majdani sikerétől függ.

Legfrissebb bejegyzések

World of Tanks: HEAT – Elindult az 1. szezon, a Lost Eden

A Wargaming útjára indította a World of Tanks: HEAT első szezonját, mely egy új ügynök…

2026-07-04

Grimslair – Betekintő

Kártyázz apáddal, a kaszással és éleszd újra a barátnőd!

2026-07-03

HBO Max – 2026 júliusi ajánló

Júliusban újra belevethetjük magunkat az Agymenők világába, folytatódik a Sárkányok háza, jön több felnőtteknek szóló…

2026-07-03

Shrek visszatér!

Az új film pontosan egy év múlva, 2027. július 1-jén érkezik a mozikba.

2026-07-02

Witchspire – Korai Hozzáférés betekintő

A Witchspire egy fantasy crafting játék, melyben az Enshrouded és a Palworld legjobb mechanikái kombinálódnak…

2026-07-02