A Sony illetékesei az Engadgetnek adott interjúban elárulták, jövőre egy szoftverfrissítés segedelmével kap majd 3D támogatást a PlayStation 3 konzol.
Egyre többször hallani a 3D technológia játékokban való alkalmazásáról, így nem meglepő, hogy a PC-sek számára az NVIDIA jóvoltából elérhető GeForce 3D Vision próbál magának teret hódítani, lassan pedig a konzolgyártók is komoly pénzeket ölnek a fejlesztésekbe, a technológia beindítására.
Egyes források szerint a Sony valamikor jövőre, 2010-ben élesítheti a technológiát, amit egy PlayStation 3 szoftveres frissítés közreműködésével aktivizálna a csapat. Ahhoz, hogy végül teljes pompájában élvezhessük az új látványt, szükségünk lesz egy magas frissítési frekvenciával rendelkező LCD TV-re vagy monitorra és egy polarizált 3D szemüvegre. A cég egyik ilyen technológiával készült játékát, a James Cameron nevével fémjelzett Avatar: The Game-t szeretné majd így hirdetni.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…