Javában zajlik az idei Penny Arcade Expo, ahonnan négy darab nagyfelbontású állókép érkezett a jövő januárban PC-re és X360-ra megjelenő Mass Effect folytatásból.
A Mass Effect második részében az emberiségnek nincs ideje az ünneplésre, így Saren bosszújának megakadályozása után egy újabb, sokkal fenyegetőbb problémával kell szembenéznünk. A sztori vezérszála szerint ugyanis galaxisszerte tűnnek el emberi telepesek. A rejtélyes eltűnések hátterében egy ismeretlen, eddig nem ismert ellenség áll, így Shepard kapitány vállalja az öngyilkos küldetést, hogy kiderítse, ki állhat az egész mögött. Az akcióra a Cerberus vállalat fejesétől kap engedélyt, így újraverbuvált legénységével a Normandy fedélzetén ismét bebarangolja a végtelen galaxist, hogy megoldja a titokzatos rejtélyt.
A Mass Effect 2 jövő év januárjában jelenik meg PC és X360 platformokra. A játék friss felvételeit galériánkban tudjátok szemügyre venni.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…