Enterbrain – Félmillió PS3 az FFXIII megjelenésekor

16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

December 17-én debütál Japánban a Final Fantasy XIII, amivel szemben nemcsak a játékot fejlesztő Square Enix vár sokat, hanem az Enterbrain elnöke, Hamamura Hirokazu is.

Az Enterbrain elnöke, Hamamura Hirokazu egy minap közzé tett előrejelzése szerint a december 17-én Japánban megjelenő Final Fantasy XIII komolyan megdobhatja a PlayStation 3 eladásait. Az Enterbrain szerint csak az év utolsó hónapjában több mint félmillió PS3 konzol találhat majd gazdára, ami közel 250%-os növekedést jelentene az egy évvel ezelőtti eredményhez képest.

 

A játék Európában és az Egyesült Államokban 2010 tavaszán fog megjelenni, ráadásul PlayStation 3 mellett X360 konzolokra is.

Legfrissebb bejegyzések

Az HBO Max 2026-os kínálata

A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…

2025-12-19

LUMO 2 – betekintő

A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…

2025-12-17

VEX MAGE – betekintő

Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…

2025-12-17

Used Cars Simulator – Korai Hozzáférés betekintő

Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!

2025-12-13

Escape Simulator 2 – betekintő

A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…

2025-12-13