Kategóriák: Hírek

Októberben csökken a Wii ára?

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Amíg a Nintendo konkurensei, a Microsoft és a Sony is csökkentette már konzoljai árát, addig a kyotói csapat a Nintendo Wii piacra dobása óta nem hozott ilyen döntést. Talán októberben?

Hónapok óta csak pletykálják a Wii konzolok árának csökkentését, de a Kotaku friss információi szerint októberben valósággá válhat az árnyisszantás, legalábbis a megkaparintott Toys R Us áruház friss katalógusa erre enged következtetni. Az áuházlánc októbertől állítólag 199 dolláros ajánlott fogyasztói áron kínálja majd a Nintendo Wii-ket, vagyis a jelenlegi árnál 50 dollárral olcsóbban vásárolhatnánk a kyotóiak konzoljából.

 

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18