Vészesen közeledik az Need for Speed: SHIFT szeptemberi premierje, de a játékot dédelgető Electronic Arts és a Slightly Mad Studios még mindig csepegtet újdonságokat. Ezúttal a Drift játékmód mutatkozik be.
Az előző NFS részekben is akadtak próbálkozások a Drift játékmód megfelelő kivitelezésére, de ezek ugyanúgy pocsékra sikeredtek, ahogy maguk az epizódok is. A szeptemberben garázsból kiguruló Need for Speed: SHIFT azonban fényt hozott az alagútba, és nem kizárt, hogy az Electronic Arts és a Slightly Mad Studios terméke végre visszaemeli oda a sorozatot, ahova évek óta nem tudja visszaverekednie magát.
A teljesen új élményeket kínáló, főleg az autentikus játékélményre rágyúró SHIFT-ben lehetőségünk lesz Drift játékmódban is játszani, amihez a fejlesztőcsapat Vaughn Gittin JR világbajnokot kérte fel szakértőnek. Az ifjú tehetség több mint 100 órányi tanácsadással segítette a munkálatokat.
A bejelentés mellé egy raklapnyi friss állókép is érkezett!
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…