Japánban már jó pár napja kapható a Street Fighter IV, ami Európába most pénteken érkezik majd meg. A Felkelő Nap országában elfogyott a nyitókészlet, így a Capcomnak sürgősen pótolnia kellett azt.
Hatalmas az érdeklődés a Street Fighter negyedik része iránt, ami nem is csoda, hiszen a legendás sorozat komoly ráncfelvarráson esett át, ráadásul mindezt úgy tette meg a Capcom, hogy a múltba visszanyúlva hozott vissza sok jó és hasznos dolgot, amit ügyesen elegyített a kor igényeivel. Európába péntektől lesz kapható a játék, így hamarosan nálunk is olvasható lesz, hogyan is teljesített a negyedik rész.
Összesen 86 ezer példányban fogyott az első napon a játék, amiből 58 ezer a PlayStation 3, míg 28 ezer az Xbox 360 verziós volt, amivel előbbi platformon a legjobban nyitó verekedős játék lett a szigetországban. Összességében a SFIV – még ha minimálisan is, de – elmaradt a Soul Calibur IV 92 ezres nyitányától
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…