Kategóriák: PC hírek

GC 2008 – Jön a Hearts of Iron 3

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Paradox Interactive leleplezte az eddig csak Project Mayhem néven ismert készülő alkotását, mely a Hearts of Iron harmadik részét takarta.

A svéd Paradox Interactive még 2002-ben készítette el a Hears of Iron első részét, amit az akkori másik alkotásuk, az Europa Universalis motorja hajtott meg. A látványos elemeket teljesen mellőző alkotás végül 2005-ben egészült ki a folytatással, ami az  1936. január 1. és 1947. december 31-e között időszakot ölelte fel. Végül emellé 2007-ben két expanzió is befutott, Doomsday és Armageddon alcímekkel.

A most bejelentett harmadik rész az előzőek által kitaposott ösvényen haladva próbálja ismét belopni magát a játékosok szívébe, persze rengeteg hasznos újítás bevezetése mellett. A térkép állítólag sokkal nagyobb lesz, közel 10 000 tartományra bontva, a programozást Johan Andersson végzi és állítólag rengeteg új, eddig nem ismert ficsőr kerül a harmadik részbe, ami a jövő év harmadik negyedében fog boltokba kerülni.

Legfrissebb bejegyzések

Zúzógép – Filmkritika

Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…

2025-12-03

Anima Gate of Memories: I&II Remaster – betekintő

Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…

2025-12-03

HBO Max – 2025. decemberi ajánló

Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…

2025-12-01

Christy – Filmkritika

Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…

2025-11-30

Wall World 2 – játékteszt

A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…

2025-11-30

Benedict Cumberbatch csatlakozik a World of Tanks Ünnepi hadműveletéhez – kezdődik a mágikus téli offenzíva

A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…

2025-11-30