Kategóriák: PC hírekXbox 360 hírek

Gears of War képregény a DC-től

18 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Február végén még azt hittük, hogy sose érkezik el a nap, amikor Marcus Fenix rajzolt formában is legyűrheti a sáskákat. A DC Comics szerencsére cselekszik a jó ügy érdekében.

Az év eleje óta tervezte az EPIC egy Gears of War képregény megjelentetését, azonban az utolsó pillanatokban a Boom Studios elállt a projektől és rajongók millióiban szívét törte össze ezzel. A DC Comics aztán mégis látott fantáziat a dologban és az EPIC-kel történő hosszas egyeztetések után végül mindkét fél rábólintott a képregény verzió elkészültére.

A rajzolt könyvecskét a DC WildStorm labelje végzi és a tervek szerint az első és a második rész közötti eseményeket meséli majd el a képregény, mely a Gears of War 2 megjelenése előtt egy hónappal, azaz októberben fog megjelenni.

Legfrissebb bejegyzések

Tavern Keeper – Játékteszt

Mi az a Tavern Keeper? A Tavern Keeper első pillantásra egy hangulatos fantasy kocsmamenedzselős játéknak…

2026-02-01

Dream Garden – betekintő

Építsd fel a saját zen kerted a Dream Gardenben!

2026-01-25

Pirate Outlaws 2: Heritage – bemutató

Kártyajáték a kalózok világában.

2026-01-24

Lonely House – betekintő

A Lonely House egy kültéri dekorációt a kezünkbe helyező nyugodt sandbox játék.

2026-01-23

Atomic Heart – DLC#4 Teaser Trailer

Az Atomic Heart történetét lezáró, negyedik DLC idén tavasszal érkezik, a fejlesztők pedig egy apró…

2026-01-22