Frank Gibeau, az EA Games elnöke egy prezentáció keretein belül beszélt az EA játékokait illető jövőbeli tervekről.
A nem régiben PC-re is bejelentett Mass Effectről is ejtett pár szót az elnök. Mint ismeretes, a BioWare egy háromrészes trilógiát tervezett a játékból, azonban Gibeau úgy nyilatkozott, hogy hosszútávra terveznek a Mass Effecttel és közel sem biztos, hogy három epizódban merül majd ki Shepard kapitány kalandja. Az is biztos mostantól, hogy a nem rég bekebelezett BioWare alkotásait mostantól nem a Microsoft Game Studios, hanem az EA adja majd ki.
A Need for Speed széria is szóba került. A prezentáción úgy nyilatkozott az EA Games elnöke, hogy a ProStreet silány eladási eredményei leginkább abból fakadnak, hogy nagyon elrugaszkodtak az eddig jól bejáratott stílustól és a közönség nem igazán volt rá vevő, így a következő epizódnál visszatérnek a gyökerekhez, vagyis inkább a korábbi évek trendjét meghatározó Underground-hoz, így megint a tuningoláson és az éjszakai illegális versenyeken lesz majd a hangsúly.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.