Megtudtunk egy-két érdekességet az ultra-brutális FPS folytatásáról.
A fizikát és a grafikát sokkal jobbra ígérik, mint ami a Postal 2-ben volt és ami a legnagyobb poén, hogy a harmadik részben végre női karakterrel is nyomulhatunk..(végre belátták, hogy nem csak a férfiak lehetnek agresszívek). Három sztorivonal lesz a stuffban:
A megjelenést 2008 karácsonyára tervezik (miért is ne pont a szeretet ünnepén….), de elképzelhető némi gikszer és akkor 2009 eleje lesz belőle. Egy biztos ez a program sem fog elmúlni visszhang nélkül….
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.