A Game Informer legfrissebb számában olvasható pár, a Zeldával gammákkal kapcsolatos kis szösszenet, amely pár érdekességet tartalmaz.Többek között megtudtuk, hogy a kizárólag Nintendo DS-re készülő The Legend of Zelda: Phantom Hourglass nem jövő év elején, hanem csak 2007 második felében, valamikor október magasságában kerülhet a boltok polcaira. Ezen kívül érdekesség még, hogy a srácok egy vadonatúj, kifejezetten Wii-exkluzívnak számító Zelda részen dolgoznak, mely a lap értesülései szerint a nagyon közeli jövőben már forgalomba is kerülhet. Ha azt vesszük figyelembe, hogy a Nintendo évi két Zelda gammát ígért, akkor ez a nagyon hamar, tényleg nagyon hamar itt lesz:)
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.