Április 1-je, a Bolondok Napja. Talán ez is egy tréfa a Rockstartól?
Elég régóta tudni véljük, hogy a Rockstar ügyködik egy új GTA részen, ami exkluzív PS3 cuccnak igérkezik, így talán a neten terjedő hír még igaz is lehet, de április elseje van, ilyenkor semmi sem biztos.
Mindenesetre az tuti, hogy a domain él és virul, így aki esetleg meg szeretne bizonyosodni róla, hogy a kedves szerkesztőség nem tréfál, az látogasson el ide! Igaz, okosabb nem lesz, de talán a szép nagy logók, PS3 érkezés és egy 2007-es októberi dátum megjelölés elhesegeti azon feltevését, hogy ez akár kacsa is lehet, mindenesetre kiváncsian várjuk a fejleményeket!
UPDATE:Naná, hogy poén volt:(
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.